Upvest logo
 • Nabídka investic
 • Úvěry KB
 • FAQ
 • Insights
 • Registrace
 • Přihlásit se

Upvest Referral Program

V první řadě děkujeme, že nám chcete pomoci šířit náš produkt a získat tak více spokojených uživatelů naší investiční platformy Upvest. Ve zkratce nabízíme stávajícím investorům za každého nového pozvaného uživatele, který na naší platformě provede investici, bonus 500 Kč pro další investici a 500 Kč k první investici pozvaného uživatele.

Popis programu

Upvest Referral Program slouží k rozšiřování investorské základny investiční platformy Upvest. Umožňuje stávajícím uživatelům pozvat své přátele a známé a získat tak pro ně i sebe zvýhodnění při další investici. Není li uvedeno jinak, tak obě dvě strany, to jest nový uživatel i ten, který nového uživatele pozval, získají zvýhodnění v podobě 500Kč, které se automaticky přičtou k další realizované investici. Podmínkou aktivace bonusu pro uživatele, který zve, je nabytí participace nového uživatele, který byl pozván.

Každý uživatel aplikace app.upvest.cz disponuje speciálním odkazem, který najde na https://app.upvest.cz/user/profile. Tento odkaz může sdílet se svým okolím a pokud v aplikaci dojde k registraci nového uživatele, který přišel přes referral odkaz zmíněný výše a provede investici, na jejímž základě následně získá podmíněnou participaci, přičteme k této investici bonusovou částku. Pokud není nikde stanoveno jinak, je tato částka 500 Kč. Ihned po nabytí podmíněné participace uživatelem je bonus aktivní i pro uživatele, který daný referral odkaz šířil.

Technicky je dohledání referral kódu realizováno uložením záznamu cookie v prohlížeči pozvaného uživatele.

Kdo je oprávněn Upvest Referral Program využívat?

Všichni uživatelé aplikace app.upvest.cz, kteří splňují podmínky založení investičního účtu (tj. Platebního účtu vedeného u společnosti upvest s.r.o.) v investiční aplikaci app.upvest.cz.

Kdy vzniká nárok na připsání bonusové částky k investici?

Na straně pozvaného uživatele: Ihned po registraci e-mailem a heslem a založením investičního účtu získává tento nový uživatel nárok na připsání bonusu k jeho první investici, na základě které následně nabude participaci. Toto připsání bonusu provádíme automaticky přičtením bonusu k investované částce.

Na straně uživatele, který zval: Ihned poté, co byla provedena investice, tedy byla nabyta podmíněná participace pozvaným člověkem.

Podmínky používání Upvest Referral Programu

Referral program slouží pouze pro osobní a nekomerční účely. Budeme samozřejmě rádi, pokud svůj referral link nasdílíte co největšímu okruhu svých přátel a známých, nicméně není přístupné, aby šíření referral kódu podporovalo jakoukoliv komerční činnost. Upvest si vyhrazuje právo Referral Program kdykoliv zrušit.

V rámci případného prezentování Upvest Referral Program linku je striktně zakázáno komunikovat tento způsob služby zavádějícím nebo nepravdivým způsobem. Zakázáno je také komunikovat participaci a výnos s ní spjatý jako garantovaný, bezrizikový či obdobným mylným způsobem.

Majoritním vlastníkem upvest s.r.o. je společnost

Společnost upvest s.r.o. je registrována u České národní banky jako poskytovatel platebních služeb malého rozsahu.

Kontakt

 • info@upvest.cz

 • upvest s.r.o.
  Jindřišská 937/16
  110 00 Praha 1Nové Město

Sledujte nás

Copyright © 2024, upvest s.r.o., IČ: 05835526