Viladomy Babice
Mezaninový úvěr pro stavební realizaci
Developer
Developerem projektu je společnost Viladomy Babice s.r.o., za kterou stojí pan Alan Ilczyszyn, jenž má více jak dvacetileté zkušenosti na pozicích managementu národních i nadnárodních společností.
Logo developerské společnosti
Aktuální fáze projektu - Stavební realizace
Fáze projektu
Minimální investice

5 000
Detailní analýza

Investováno

10 000 000

10 000 000

10000000

Čistý výnos

6,6% p.a.

Předpokládaná splatnost

17měsíců

Investic

271

Fundraising ukončen

Níže uvedená data jsou platná k začátku fundraisingu, tedy k 13. 09. 2020. Pravidelné reporty k průběhu projektu najdou investoři na investičním dashboardu.
Krátké shrnutí projektu

Projekt Viladomy Babice se nachází ve východní části obce Babice – Babičky. Jedná se o projekt výstavby šesti totožných rodinných domů o celkem 12 bytových jednotkách. Všechny jednotky budou mít shodné dispozice 5+kk, obytnou plochu 142,2 m2 a dvě parkovací stání s přístřeškem. K datu vyhotovení této analýzy je rezervováno sedm z celkových 12 jednotek. Jedná se o I. etapu projektu, na kterou bude navazovat II. etapa, v rámci které vzniknou další tři rodinné domy o šesti bytových jednotkách. Upvest poskytuje mezaninové financování pro účely částečného refinancování vlastních zdrojů vložených do projektu a pro účely financování části projektových nákladů spjatých s realizací I. etapy projektu.
Projekt Viladomy Babice byl schválen panem Šťastníkem a panem Dembowskim, jako členy Investiční komise Upvest. V čase schvalování projektu Viladomy Babice nebyl pan Krákora členem Investiční komise Upvest, nevyjadřoval tedy své stanovisko k tomuto projektu.

Typ úvěru

Mezaninový úvěr pro stavební realizaci

Zajištění

Notářský zápis k přímé vykonatelnosti pohledávky a uznání dluhu; Přistoupení společníka úvěrovaného, pana Alana Ilczyszyna, k dluhu; Zajišťovací obchodní podíl ve výši 39,8 % na úvěrovaném zapsán ve prospěch společnosti upvest equity I s.r.o.

Lokalita projektu

Starobabická, Babice

Účel úvěru

Refinancování vlastních zdrojů až do výše 1 365 268 Kč, financování části stavebních nákladů, financování části ostatních projektových nákladů až do výše 1 199 000 Kč

Způsob vyplácení

Jednorázově k datu předpokládané splatnosti

icon

Popis produktu

Více informací
icon

Popis projektu

Více informací
icon

Časový plán

Více informací
icon

Investiční analýza

Více informací
icon

Rizika

Více informací
icon

Kontrola

Více informací
icon

Developer

Více informací
icon

Lidé

Více informací

Více informací